Перший старт року для кікбоксерів-школярів

champ-school-2019

З 1 по 3 лютого 2019 року в Чернігові проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів. На північ від столиці прибули понад 500 юних спортсменів, які захищали честь 68 клубів з 19 регіонів країни.

Дуже потужно виступив ЧСК «Вітязь» (Харківська область), за яким закріплено першу сходинку командного заліку. На рахунку цієї команди 41 нагорода, з яких практично половина – 19 – золотих. Не менш вдалим був виступ ще трьох клубів, вихованці яких вибороли 12 і більше перших місць – це «Октант» (Чернігівська область), ДЮСШ №1 (Миколаївська область), F.C.L.C (Рівненська область).

Володарів п’ятого і шостого місця у командному заліку визначили за кількістю бронзових нагород, адже у РФК (Житомирська область), який став п’ятим, і «Кемпо» (Одеська область), що фінішував шостим, однакова кількість золотих – по вісім.

Схожа ситуація склалася і в боротьбі за сьому-восьму сходинку турнірної таблиці. Маючи по сім перших місць, більша кількість завойованих срібних і бронзових медалей дозволила Н.Ф.К. (Донеччина) обійти «Центр» (Дніпропетровщина).

Дев’ятий рядок зафіксовано за ОДЮСШ Донецьк, в яких шість чемпіонів, а десятий – за СК «Барс» з Кривого Рогу, в якого п’ять переможців.

Зауважимо, що на турнірі працювала суддівська бригада у складі 22 суддів.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO