Першість країни серед ДЮСШ і СК на Донеччині: розвиток спорту попри все

bakhmut-chu-2019

У Бахмуті, на Донеччині, з розмахом пройшов Чемпіонат України 2019 року з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ і спортивних клубів. Незважаючи на близькість міста до «сірої зони» на Донбасі, на турнір прибули майже 400 учасників, які представили 14 регіонів країни.

За підсумками змагань трійка кращих областей виглядає так: Донецька область, Харківська область, Київська область.

Вклад у командну перемогу Донеччини зробили вихованці ОДЮСШ м. Покровськ, АМІГО, СК м. Волноваха, PIHTEN BOY, «Родинець», СК м. Добропілля, «Боєць» м. Білозерське, ДЮСШ м. Краматорськ, «Костянтинівка», «Фіст Файтер», LUDUS, «Майтер-кік», Fit Line, «Факел», «Тріада», ФБіК м. Слов’янськ.

Фінішувати на другій підсумковій сходинці Харківщині допомогли кікбоксери таких клубів, як ДЮСШ «ХЗТД» (клуб, який виграв клубну першість ЧУ в Бахмуті) і «Аргус».

На «бронзовий» доробок Київщини командно попрацювали представники СК Innae, Легіон-Святопетрівське, «Влада спорту».

Керівництво Національної федерації кікбоксингу України WAKO висловлює подяку очільникам області й міста, а також президенту Донецького осередку НФКУ Олександрові Папаїці та віцепрезиденту регіональної організації Артемові Дрізі за високий рівень організації та проведення національної першості. Відзначимо, що Чемпіонат України пройшов у прекрасному спортивному манежі, організаторами були продумані найменші дрібниці.

Вражає, як у регіоні, який розташований у безпосередній близькості до «сірої зони», продовжують приділяти велику увагу розвитку спорту, зокрема кікбоксингу WAKO. Вже незабаром кікбоксери Донеччини, які увійшли до складу національної збірної України і взяли участь у нещодавніх навчально-тренувальних зборах, поїдуть підкорювати найвищу вершину – Чемпіонат світу у Боснії та Герцеговині.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO