Підсумки Відкритого Кубка Київської області 2018

kyivshchyna-2018-champ

З 26 по 28 жовтня 2018 року в м. Вишневе відбувся Відкритий Кубок Київської області з кікбоксингу WAKO. Битву за головний трофей вели не лише кияни та кікбоксери Київщини. На змагання також прибули команди з Хмельниччини, Житомирщини і Харківщини. Загалом участь взяли понад 200 спортсменів з 25 клубів.

Першу трійку командного заліку склали СК «Барс», Kimeychuk Team і КДЮСШ «Ринг». Перші два клуби представляли Київський регіон, тоді як «Ринг» – столицю. Найрезультативнішими серед команд-гостей були житомирський «Авангард» та Innae з Харківщини, які розмістилися на четвертій і п’ятій сходинках відповідно.

Як відзначили у Київській обласній федерації кікбоксингу WAKO, учасники приємно вразили своєю підготовкою та прагненням до перемоги. Організатори підкреслили, що рівень спортсменів підвищується з кожним разом.

Нагадуємо, раніше ми писали, як провели регіональну першість на Закарпатті, а також інформували про результати збірної України на першості Європи 2018 року в розділах лоу-кік, К1, кік-лайт

Проанонсуємо, що попереду з міжнародних стартів нас очікує Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих в розділах фул-контакт, лайт-контакт, поінт-файтинг та музичні вправи, а вже в ці вихідні відбудеться Відкритий чемпіонат Луганщини.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO