Підсумки зустрічі Україна-Польща та Wizard Open Tatami 2018

kyiv-ukr-pol-2018-1

У Києві останній уїк-енд травня видався насиченим на події у світі кікбоксингу. Спершу відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO Wizard Open Tatami 2018, а на наступний день вісім українців зустрічалися зі своїми колегами з Польщі під час міжнародної зустрічі в розділі кік-лайт.

Честь країни довірили захищати таким бійцям: Максиму Семенчуку, Володимиру Демчуку, Вадиму Найчуку, Саміру Мехбалієву, Вадиму Бабенку, Вадиму Хвостенку, Роману Щербатюку, Роману Мельнику. Загальний рахунок зустрічі – нічия (4:4).

Читайте також: Україна – одна з найсильніших країн Кубку світу 2018 в Будапешті

У яскравих двобоях Всеукраїнського турніру на трьох татамі за нагороди сперечалися близько 250 учасників, які представляли 18 клубів з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Одеської, Рівненської, Харківської областей і міста Києва.

У загальному заліку клубів перше місце посів «Тонг-іл» з Дніпропетровщини. На рахунку вихованців цього СК 23 нагороди, з яких понад половина найвищого ґатунку.

А ось серед областей впевнену перемогу здобули кияни. Враховуючи результат всіх столичних клубів, м. Київ у заліку регіонів стоїть нагорі протоколу. Спільними зусиллями представники Києва виграли 87 медалей.

Компанію «Тонг-іл» у першій трійці командного заліку склали РФК з Житомирщини і «Аллен», ще один клуб Дніпропетровської області. РФК як друга команда Wizard Open Tatami 2018 виборола 31 відзнаку, з яких 11 золотих. Тоді як «Аллен» узяв лише на одне перше місце менше – 10 золотих (загалом 22 нагороди).

Щільно фінішували перші чотири команди в загальному заліку. Зовсім трохи до топової трійки не дотягнув київський СК «True Way». І хоча вихованці цієї команди зібрали повну колекцію медалей, у кількості 28 штук, проте за золотими дещо поступилися дніпропетровському «Аллену» – 9 нагород.

Топ-5 замкнув «Майстер-Січ» (Запорізька область). Однак ця команда вже трохи відстала від перших чотирьох, повертаючись додому з 16 відзнаками, з яких тільки п’ять золотих.

Що ж до заліку регіонів, то другий рядок за Дніпропетровською областю, третій – за  Житомирською, четвертий – в Запорізької, а п’яте місце – у Рівненщини.

Додамо, що на Wizard Open Tatami 2018 боротьбу вели різні вікові категорії (діти, молодші й старші юнаки, юніори, дорослі) у всіх татамі-розділах (лайт-контакт, кік-лайт, поїнт-файтинг).

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

kyiv-ukr-pol-2018-2

kyiv-ukr-pol-2018-3