Результати цьогорічної регіональної першості на Черкащині

cherkasy-champ-ring-2019

15-16 лютого 2019 року відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з кікбоксингу WAKO. На регіональному турнірі визначили чемпіонів у розділах фул-контакт, лоу-кік, К-1. У змаганнях взяли участь майже 100 чоловік, які представили місто Черкаси, Черкаський район, Умань, Звенигородку, Христинівку та Кропивницький.

Командний залік виграли черкаські кікбоксери. Компанію їм у першій трійці турнірної таблиці склали представники м. Звенигородка, які стали другими, та спортсмени з Умані, які посіли третій рядок відповідно. Решта команд розташувалася таким чином: Христинівка, Кропивницький, Черкаський район.

Як зазнають організатори обласного чемпіонату, другий етап регіональної першості проходитиме наприкінці березня у розділах лайт-контакт, кік-лайт, поінт-файтинг.

Нагадаємо, за кілька тижнів в Одесі розіграють нагороди чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Одночасно із національною першістю відбудуться Всеукраїнські змагання «Кіммерія» серед юнаків та юніорів. А ось юнацький чемпіонат України запланований на квітень.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO