Родзинка регіональних змагань на Прикарпатті

ivano-frankivsk-champ-2018

Одночасно з сусідами із Закарпаття провели регіональний чемпіонат і на Прикарпатті.  Першість Івано-Франківської області пройшла тільки в одному розділі – поінт-файтингу. Проте це не завадило зібратися на змагання майже 150 спортсменам із семи клубів регіону.

Родзинкою цього чемпіонату стало те, що нагороди розігрувалися не лише в особистому турнірі, але й в абсолютній ваговій категорії та командних спарингах.

За підсумками усього чемпіонату найкраще виступили кікбоксери спортивного клубу «Лідер». Одразу за ними фінішували представники СК «Файтер». Учасники, які захищали честь клубу «Легіон», посіли третю сходинку командного заліку.

Загалом в рамках чемпіонату Івано-Франківської області з кікбоксингу WAKO відбулося більше 120 сутичок.

Як ми згадували на початку новини, найсильніших визначили і на Закарпатті.

Варто звернути увагу, що не просто так на Прикарпатті шукали кращих регіональних майстрів поінт-файтингу. Адже 9-11 березня в Черкасах визначатимуть чемпіонів країни серед дорослих саме в цьому розділі. Однак не лише з поінт-файтингу відбудеться національна першість, а також з лайт-контакту та лоу-кіку. Що ж до інших розділів кікбоксингу WAKO – кік-лайт, фул-контакт, К-1, музичні вправи, то чемпіонів України дізнаємося в Луцьку 20-22 квітня.

Прес-служба Федерацї кікбоксингу України WAKO