Що відбулося під час першості Закарпаття 2018

zakarpattya-champ-2018-1

Нещодавно на Закарпатті провели першість області 2018 року з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. До місця турніру з’їхалися понад 100 учасників з ужгородських клубів «Іппон» (тренер Олег Мартиненко), «Золотий скорпіон» (тренер Ігор Шимоняк), «Шидокан» (тренер Михайло Годинець), «Пантера» (тренер Роберт Юрош), «Дух воїна» (тренер Анатолій Ігнатьєв), а також гості з Виноградова-Хуста (СК «Спартак», тренер Олександр Семич), з Тячева («Гладіатор», тренер Петро Кухта) та представники Міжгір’я (тренер Василь Готра).

Найрезультативнішими командами стали ужгородські клуби «Іппон» і «Золотий скорпіон» та виноградівський «Спартак». Їхніми вихованцями зібрана найбільша колекція перших місць. Примітно, що представники саме цих трьох клубів складають основу збірної Закарпатської області.

Загалом під час турніру провели 56 боїв у трьох розділах – кік-лайт, фул-контакт, лоу-кік.

У Закарпатському осередку Федерації кікбоксингу України WAKO відзначили високий рівень організації змагань. Окрім того було виокремлено, що учасники продемонстрували гарний якісний кікбоксинг. Висловили окрему подяку тренерам, суддям за хорошу роботу.

Одночасно з проведенням регіонального чемпіонату керівництво обласної Федерації кікбоксингу України WAKO провело засідання, на якому розробили стратегію роботи осередку на 2018 рік, обговорили склад збірної області на Чемпіонат України серед юнаків та юніорів, який прийматимуть Бровари у березні, і включили до календарю змагань турнір в Міжгір’ї.

Варто зазначити, що в цей же період у Луцьку провели чемпіонат Волинської області.

До речі, саме Луцьк наприкінці квітня прийматиме дорослий ЧУ-2018 у розділах кік-лайт, фул-контакт, К-1, музичні вправи. Проте спочатку вже найближчими вихідними дорослі кікбоксери визначать кращих у лайт-контакті, поінт-файтингу та лоу-кіку на Чемпіонаті України в Черкасах.

Прес-служба Федерацї кікбоксингу України WAKO

zakarpattya-champ-2018-2

zakarpattya-champ-2018-3

zakarpattya-champ-2018-4

zakarpattya-champ-2018-5

zakarpattya-champ-2018-6

zakarpattya-champ-2018-7

zakarpattya-champ-2018-8

zakarpattya-champ-2018-9

zakarpattya-champ-2018-11