The World Games 2022: всі українці з медалями

13-14 липня на Всесвітніх Ігор 2022 розіграли нагороди у змаганнях з кікбоксингу WAKO.

Ліцензії на мультиспортивну подію отримали п’ятеро українських кікбоксерів.

До «золотих» фіналів вийшли двоє представників України. Тоді як за «бронзу» боролися троє українців.

Читайте також: WAKO засудило війну Росії проти України

У вазі до 75 кг виступав Віталій Дубіна (Херсонська область), який став срібним призером Всесвітніх ігор 2022. Нагадаємо, що херсонський боєць на попередніх The World Games виграв золото у категорії до 71 кг.

Орфан Сананзаде (Дніпропетровська обл.) також став віцечемпіоном світового мультиспортивного старту. Він боровся у вазі 63,5 кг. Відзначимо, що у 2017 році Орфан піднімався на найвищу сходинку Всесвітніх ігор.

Бронзі нагороди TWG-2022 вибороли Роман Щербатюк (+91 кг, Черкаська) та дві дівчини – Дарина Іванова (52 кг, Київська) та Аліна Мартинюк (60 кг, Рівненська).

Тренерський штаб – Заслужені тренери України Іван Зінченко та Юрій Зубов.

Додамо, у 2022 році кікбоксинг WAKO вперше увійшов до офіційної програми Всесвітніх Ігор. А в 2017 році кікбоксинг WAKO був запрошений як додатковий вид спорту на The World Games.

Зазначимо, що через світову пандемію проведення Всесвітніх ігор відклали на один рік. Зазвичай, головний старт для неолімпійських видів спорту відбувається раз на чотири роки. Наступні The World Games відбуватимуться у 2025 році в китайському Ченду. Це вже буде розіграш 12-х Всесвітніх ігор.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO