ТОП 10 тренерів

Гопанчук Вячеслав

gopanchuk-dr-2018

Місто: Житомир

Клуб: ДЮСШ «Авангард»

Тренерський стаж: 24 роки

Найуспішніші учні: Артем Мельник, Володимир Демчук, Андрій Меленівський, Артур Ліхіцький, Євгеній Антонюк, Денис Ярош, Єгор Фролов.

Заслужений тренер України. Останні три роки обіймає посаду головного тренера збірної України з кікбоксингу WAKO.

Губенко Віталій

3-hubenko-2018

Місто: Кривий Ріг

Клуб: БАРС

Тренерський стаж: 14 років

Найуспішніші учні: Олександр Єфіменко, Олег Беспятий, Максим Семенчук, Олексій Сердюк, Кирило Сизов, Влад Царко, Гліб Чабан, Віталій Мануйленко.

Дріга Артем

9-driga-2018

Місто: Курахове

Клуб: обласна ДЮСШ

Тренерський стаж: понад 15 років

Найуспішніші учні: Владислав Гида, Ринат Аскеров, Данило Проломов, Давид Ткачук, Богдан Челдик, Даніїл Гаращук, Данило Вербицький, Андрій Кирієнко, Володимир Спіцин, Олександр Новіков, Давид Зуєв, Володимир Волокітін.

Єрьомін Володимир

4-eryomin-2018

Місто: Павлоград

Клуб: СОК «Центр»

Тренерський стаж: 15 років

Найуспішніші учні: Олександр Українець, Олександр Гошев, Гліб Мазур, Богдан Ситник, Данил Петін, Владислав Ярмак, Данил Михайлов, Данил Матяш, Рубен Огли,  Владислав Лимаренко.

Тренер вищої категорії.

Зінченко Іван

10-zinchenko-2018

Місто: Кривий Ріг

Клуб: БАРС

Тренерський стаж: 16 років

Найуспішніші учні: Максим Семенчук, Віталій Мануйленко, Юрій Перетятько, Аміль Мехтієв, Єгор Яровий, Єгор Цісарь, Денис Волянюк,  Дмитро Скляр, Ростислав Герасименко, Олександр Риба.

Заслужений тренер України.

Зубов Юрій

2-zubov-2018

 Місто: Черкаси

Клуб: Вулкан

Тренерський стаж: 27 років

Найуспішніші учні: Іван Ткаченко, Роман Щербатюк, Альбіна Сокол, Анжела Мовчан, Ярослав Некоз, Владислав Бондаренко, Ольга Дудченко, Михайло Лисак, Микола Токарчук.

Заслужений тренер України.

Лабатюк Анатолій

6-labatyuk-2018

Місто: Кам’янець-Подільський

Клуб: ДЮСШ №2

Тренерський стаж: 17 років

Найуспішніші учні: Роман Головатюк, Антоніна Осецька, Жанна Кондратова, Денис Кушнір, Павло Кондратов, Олександр Назарчук, Владислав Ліпатов, Анастасія Расевич, Олександра Охотнік.

Заслужений тренер України.

Мартинов Андрій

1-martynov-2018

Місто: Київ

Клуб: WIZARD

Тренерський стаж: 24 роки

Найуспішніші учні: Артур Руденко, Самір Мехбалієв, Олексій Зєнков, Демид Карін, Дмитро Сауляк, Іван Якуш, Нікіта Лисак, Георгій Підгулько, Святослав Скарбовчук, Микола Хмельов.

Заслужений тренер України.

Осипов Руслан

8-osypov-2018

Місто: Маріуполь

Клуб: КДЮСШ «Лідер»

Тренерський стаж: понад 15 років

Найуспішніші учні: Дмитро Кругальський, Уляна Міщенко, Артем Марченко, В’ячеслав Птичкін, Гліб Вінников, Давід Штепа, Михайло Будика, Руслан Барков.

Тренер вищої категорії.

Сєврюков Андрій

5-sevryukov-2018

Місто: Харків

Клуб: Победа

Тренерський стаж: 25 років

Найуспішніші учні: Юлія Демченко, Андрій Сиротенка, Олександр Акімов, Атарі Сурадж, Ігоря Скорини.

Заслужений тренер України.