ТОП-3 команд на першості Запорізької області

zaporizhzhya-chapm-2018-1

На минулому тижні в місті Запоріжжя зібралися найкращі кікбоксери області, аби визначити, хто з них є найсильнішим наразі. Загалом у Відкритій першості Запорізької області 2018 року взяли участь понад 150 учасників з 14 клубів.

За підсумками двох змагальних днів, протягом яких велася запекла боротьба за нагороди, перемогу в командному заліку здобула команда ДЮСШ «Мастер-Січ». Друге місце серед кращих з кращих має СК «Прайм». Трійку найсильніших команд у цьому році замикає клуб «Тиваз».

Варто зазначити, що на турнірі виступали спортсмени різних вікових груп. І, як повідомили у Запорізькій обласній Федерації кікбоксингу WAKO, найпопулярнішим розділом за кількістю учасників став лайт-контакт. Це спричинено тим, пояснюють в обласній федерації, що було багато спортсменів у молодших вікових групах.

Зауважимо, що проведення відкритого чемпіонату Запорізького регіону пов’язане з відбором кращих спортсменів, на яких покладатимуться надії під час виступу на змаганнях національного рівня.

Нагадаємо, що останніми обласними турнірами, про які ми писали, були два чемпіонати Одеської області.

Додамо, що вже найближчими днями – з 9 по 11 березня 2018 року – в Черкасах проходитиме Чемпіонат України 2018 з кікбоксингу WAKO серед дорослих у таких розділах, як: лайт-контакт, поінт-файтинг, лоу-кік. Про підсумки цього турніру читайте на нашому сайту по завершенню події.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO

zaporizhzhya-chapm-2018-2

zaporizhzhya-chapm-2018-3