Turkish Open 2022: за повної підтримки друзів та колег

У Туреччині стартував новий сезон Кубка з світу з кікбоксингу WAKO. Стамбул прийняв понад трьох тисяч учасників Turkish Open 2022, які презентували 44 країни світу.

Українські кікбоксери також взяли участь у цій події. У нашому випадку справді головним була участь у змаганнях, а не боротьба за командний та особистий результати.

Наша команда була представлена на змаганнях в Туреччині не без допомоги друзів, зауважила президент Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко:

«Хочу висловити щиру подяку Федерації кікбоксингу Туреччини, зокрема її президенту Саліму Кайічі, який прийняв нашу команду безкоштовно. На жаль, не всі вчасно зголосилися поїхати на Кубок світу, тому не всіх турецька сторона змогла прийняти pro bono».

Загалом на рахунку представників України дев’ять нагород: дві золотих, одна срібна та шість бронзових. Нагороди для «синьо-жовтих» вибороли Павло Замятін, Іван Ткаченко, Олексій Бабенко, Сергій Бабенко, Марк Гусак, Матвій Куявець. Президент НФКУ дуже вдячна кожному з них:

«Змагання були першими в цьому році, приїхало багато сильних кікбоксерів. Наші спортсмени реально молодці».

Висловили підтримку українській делегації не лише в спортивних питаннях, зауважила Ольга Павленко:

«Хочу відзначити, що Всесвітня Асоціація Кікбоксерських Організацій повністю підтримує Україну. Керівництво WAKO розуміє, що наразі в нашій державі триває справжня війна, що відбувається геноцид українців. З такою підтримкою на різних напрямках, думаю, перемога буде за нами». 

Була Україна представлена і серед суддів:

«Ми не залишилися без представництва у суддівському корпусі. Долучився до кубкових змагань Станіслав Ковтуненко. Також керівництво Національної федерації кікбоксингу України WAKO разом зі мною представляв Сергій Руденко», – виокремила президент WAKO Ukraine Ольга Павленко.

Окремо хочемо подякувати Благодійному фонду «Серце української нації» та віцепрезиденту НФКУ Костянтину Гавриленку за фінансову підтримку деяких членів української делегації. 

Нагадаємо, торік збірна України на Turkish Open 2021 замкнула топ-5.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO