У Хмельницькій області стартували НТЗ з кікбоксингу

ntz-gorodok-may-2018

З 29 квітня по 12 травня 2018 року в місті Городок (Хмельниччина) тривають навчально-тренувальні збори, відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік.

Майбутні чемпіони готуються до головних міжнародних стартів під керівництвом головного тренера молодіжної збірної Володимира Єрьоміна, старшого тренера рингових дисциплін (К-1, лоу-кік, фул-контакт) Віталія Лі, старшого тренера татамі-розділів (кік-лайт, лайт-контакт, поїнт-файтинг) Романа Кроля, а також помічників тренерського штабу Андрія Шапошникова й Олександра Семича.

Участь в НТЗ беруть понад 50 спортсменів, які спеціально готуються до етапів Кубку світу 2018, а також молодіжного Чемпіонату світу та Чемпіонату Європи серед дорослих.

Нагадаємо, що WAKO Cadets & Juniors World Championships 2018 (All Styles) відбуватиметься 15-23 вересня в Лідо-де-Єзоло (Італія). Тоді як WAKO Senior European Championships 2018 з розділів K-1, LK, KL прийматиме 13-21 жовтня Братислава (Словаччина), а у дисциплінах PF, LC, FC, MF – 17-25 листопада Марібор (Словенія).

Базою для підготовки обрано СК «Епіцентр».

Додамо, що на останньому міжнародному старті, коли австрійський Інсбрук приймав етап Кубку світу-2018 з кікбоксингу WAKO, збірна України увійшла до десятки кращих за якістю виступу наших спортсменів.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO