У Львові анонсували вечір професійного кікбоксингу 5 травня

uplofk+dsf-lviv-2018

У понеділок, 23 квітня 2018 року, у Львові анонсували вечір професійного кікбоксингу, який запланований на 5 травня.

Зазначимо, що в рамках події відбудеться міжнародна зустріч між збірними України та Польщі. Загалом у рамках турніру пройдуть 9 протистоянь: сім поєдинків за правилами розділу кікбоксингу К-1 (3 раунди по 3 хвилини) та по одному поєдинку в панкратіоні (2 по 5) й греплінгу (1 по 5). Захід прийматиме Палац спорту «Галичина». Початок гала-програми о 19:00.

«Ми запросили сюди спортсменів не тільки з усієї України, а й наших колег з Молдови, з Польщі, з Білорусії. Ми плануємо ці змагання проводити кожного року. Наша програма така: 4 травня приїжджають команди і ми робимо зважування, а 5 травня о 10.00 годині в нас розпочинається турнір, всіх запрошуємо. О 13.00 годині в нас буде офіційне відкриття змагань, а ввечері о 19.00 годині для всіх глядачів буде гала-вечір з професійними поєдинками, вхід для усіх буде вільним, запрошуємо усіх», – зазначила Ольга Павленко, Президент Національної Федерації кікбоксингу ВАКО та UPLofK.

Окрім президента ФКУ, на прес-конференції, приуроченої до цієї події, були присутні президент DSF Kickboxing Challenge Славомір Дуба (Польща), начальник Управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, президент Федерації греплінгу Магомед Магдієв та президент Львівської обласної федерації панкратіону Олег Согор.

«Мені надзвичайно приємно брати участь, бо український кікбоксинг на високому рівні, він постійно розвивається. Дякую за запрошення», – зауважив Славомір Дуба.

«Надзвичайно раді тому, що у Львові відбудеться такий спортивний захід, і це буде один з найкращих заходів з кікбоксингу, який коли-небудь проводився в нашому місті. Адже ми знаємо, що федерація ВАКО – це одна з найсерйозніших федерацій, і це єдина федерація з кікбоксингу, яка є представлена у Всесвітніх іграх. Рівень організації та рівень спортсменів, я впевнений, буде на найвищому рівні», – розповів Антон Нікулін.

Відзначимо, водночас із вечором професійного кікбоксингу 5-6 травня 2018 року проходитиме Відкритий кубок Львова з кікбоксингу – LVIV OPEN CUP «WAKO».

Вхід на гала-вечір у суботу, 5 травня, безкоштовний. Запрошуємо всіх!

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO