Україна – у топ-10 команд молодіжного ЧС-2018

esolo-wc-2018-juniors-ukrteam

Цими вихідними в Лідо ді Єзоло (Італія) завершилася молодіжна першість світу 2018 року. Позаду запеклі бої між представниками 67 країн. Поміж понад 2,3 тисяч учасників були й українці, яким вдалося дістатися «призових» стадій турніру. У підсумку «синьо-жовті» здобули 23 нагороди.

Чемпіонський кубок у своїх руках мають восьмеро наших спортсменів. В К-1 золото вибороли Олександр Гошев (67 кг), Святослав Гасюк (71 кг), Аліна Мартинюк (56 кг), Гліб Мазур (48 кг), Олександр Єфіменко (57 кг). У фул-контакті на першій сходинці відзначився Артем Мельник (81 ). Виступ українців у музичних формах приніс нам ще дві звитяги – обидві у м’якому стилі без зброї, зусиллями Дмитра Пономаренка та Марії Білявської.

Срібними відзнаками нагородили вісьмох молодих кікбоксерів України. У кік-лайт титул віце-чемпіона має Хабіб Самедов (57 кг), тоді як у фулі – Роберт Тулаінов (81 кг). В К-1 на другому рядку протоколу фінішували Богдан Ситник (57 кг), Руслан Пісковий (63,5 кг) та Олег Беспятий (57 кг). У музичних формах двічі срібною стала Дарія Мороз (м’який стиль зі зброєю та без), а також ще одну виборов Дмитро Пономаренко (м’який стиль зі зброєю).

До трійки найкращих ЧС-2018 увійшли: в лоу-кік – Роман Кухта (60 кг), Олександр Воронцов (63,5 кг), Вікторія Павленко (48 кг); в К-1 – Данило Петін (54 кг), Анастасія Ткачук (56 кг); у музичних формах – Юлія Шульженок (жорсткий стиль зі зброєю) та Марія Білявська (м’який стиль зі зброєю).

У загальнокомандному заліку Україна увійшла до топ-10, посівши дев’яту позицію. А загалом нагороди ЧС вибороли представники 51 держави.

Виступ національної молодіжної команди на цьогорічному планетарному форумі прокоментувала президент Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко:

«Результат дуже хороший, набагато вищий, аніж на Чемпіонаті Європи в Македонії. Команда була єдиним цілим: разом виступали, разом вболівали й підтримували один одного, разом перебували в залі, разом отримували призи».

Приклад тісної співпраці та злагодженої роботи нашим спортсменам демонстрували наставники, що відзначила очільниця НФКУ:

«Тренерський штаб задоволений результатом. Наразі зі збірною працюють Володимир Ерьомін, головний тренер юніорської збірної команди України, та Роман Кроль, який є старшим тренером збірної у татамі-розділах. Їм допомагав Андрій Шапошников: і був секундантом у ринзі, і розігрівав спортсменів на «лапах». Також були Роман Чхеїдзе та Сергій Хворов. Це було класно, адже всі ці тренери працювали як єдине ціле».

Додамо, що підготовка наших юніорів напередодні першості світу в Італії в м. Городок проходила за планом головного тренера національної команди Вячеслава Гопанчука.

Незважаючи на гарні медальні здобутки, завжди хочеться більшого. Не оминула своєю увагою цей момент і Ольга Павленко:

«Хоча ми всі задоволені результатом, проте можна було виступити ще краще. Ми зробимо аналіз. Наш шлях – тільки вперед. Цей Чемпіонат світу став результативнішим, аніж попередній. Окрім більшої кількості виграних медалей, спортсмени показали якісніший виступ. Також варто зауважити, що цей Чемпіонат світу був дуже сильний, особливо у ринг-дисциплінах».

Зазначимо, що Чемпіонат світу 2018 року серед юнаків та юніорів тривав з 15 по 23 вересня.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO