Україна vs. Польща: результат матчу

Rivne-ukr-pol8 грудня в Рівному пройшла міжнародна зустріч з кікбоксингу між командами України та Польщі. Матч-відповідь пройшов у розділі К-1. В рамках кікбоксерського вечора провели п’ять профі-боїв, з яких чотири залишилися на користь українців.

Нокаутувати суперника зміг миколаївський боєць Дмитро Бєднін. Він влучив ногою по печінці Роджера Гарбачевськи, професійного чемпіона Польщі у формулі К-1.

Непростий двобій вийшов в Артура Закірка з Одеси, якому знадобився екстра-раунд, аби здолати бронзового призера КС-2013 та чемпіонату Польщі-2017 Марчіна Мазуркєвіча.

Перемогти за очками вдалося Олександру Українцю з Павлограду та Юрію Зубчуку з Ковеля. На долю Українця випав бій з титулованим польським бійцем Камілем Рощіньськи, за плечима якого, серед інших нагород, чемпіонський титул Польщі в лоу-кік 2017 та срібло ЧЄ-2015. Перед Зубчуком стояла задача зламати опір чемпіона світу-2005 й Європи-2006 Матеуша Кубішина.

Близьким до вікторії був п’ятий наш боєць Ілля Ткачук з Кривого Рогу. Але він поступився поляку Матеушу Раєвськи, віце-чемпіону світу 2010 і багаторазовому чемпіону Польщі, з роздільним рішенням суддів.

Таким чином, зустріч закінчилася з рахунком 4:1 на користь збірної України.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO