Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/wako/nkfu-wako.org.ua/www/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 481

Українське представництво на польському профі-турнірі

DSF Kickboxing Challenge – Twierdza-2018 Українське представництво на польському профі-турніріDSF Kickboxing Challenge Twierdza 2018 -

У п’ятницю, 9 березня 2018 року, у польському місті Новий-Двір-Мазовецький відбудеться вечір професійного кікбоксингу DSF Kickboxing Challenge – Twierdza. У події візьмуть участь лідери українського кікбоксингу.

В особистому турнірі зірок К-1 запросили взяти участь нашого чемпіона Всесвітніх ігор-2017 саме в цьому розділі Орфана Сананзаде. На стадії півфіналу турніру серед чоловіків у ваговій категорії до 65 кг він зустрічатиметься із білорусом Юрієм Жуковскім. Окрім Орфана, в гала-вечорі виступить досвідчений та титулований Яніс Ляшенко. Миколаївський кікбоксер виступатиме у вазі до 81 кг і протистояти йому буде господар змагань Давід Мірковскі.

Загалом у рамках турніру відбудеться 10 поєдинків за правилами К-1.

Початок DSF Kickboxing Challenge: Фортеця о 20:30 за Києвом.

Пряму трансляцію організатори змагань обіцяють на сайті http://www.dsflive.com/. Також стежити за перебігом подій можна буде на каналі Xsport.

Нагадаємо, наприкінці минулого року українці приймали поляків у Рівному, кінцевий результат зустрічі – 4:1 за підсумками п’яти боїв.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO

Attachment

DSF Kickboxing Challenge – Twierdza-2018

Залишити коментар

(required)

(required)