Українські кікбоксери на показових двобоях у Монако

monako-1На цьому тижні в Монако відбувся кількаденний дипломатичний захід, присвячений миру і спорту. Ця міжнародна подія не пройшла без участі наших кікбоксерів. В рамках другого дня Peace and Sport Diplomatic Event українці провели показові поєдинки проти опонентів з Росії.

У двобоях виступали черкаські кікбоксери – Іван Майданник та Ольга Дудченко. За підсумками обох боїв, і враховуючи, що це дипломатичний захід, судді оголосили нічию.

monako-2 monako-3 monako-4 monako-5 monako-6

І вже лічені години залишаються до міжнародної зустрічі Україна – Польща в Рівному. Нагадаємо, що 8 грудня відбудеться вечір профі-кікбоксингу в розділі К-1. Честь нашої країни захищають Юрій Зубчук, Артур Закірко, Дмитро Беднін, Ілля Ткачук, Олександр Українець. З польської сторони виступатимуть Матеуш Кубішин (Mateusz Kubiszyn), Каміль Росіньськи (Kamil Rosinski), Рогер Гарбачевськи (Roger Garbaczewski), Матеуш Раєвськи (Mateusz Rajewski), Марчін Мазуркєвіч (Marcin Mazurkiewicz).

Також зазначимо, що з 7 по 10 грудня в Рівному триває Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO