Українці на угорському етапі КС-2018

worldcup-2018-budapest

Збірна України з кікбоксингу WAKO відправляється до Будапешту, де традиційно наприкінці весни проходить Hungarian Kickboxing World Cup. У 2018 році в столиці Угорщини відбудеться 24-й розіграш цього етапу Кубку світу.

Читайте також: Лідери українського кікбоксингу в 2017 році

У змаганнях, які триватимуть з 17 по 20 травня, мають взяти участь понад 2,5 тисяч учасників з 38 країн. Це згідно попередніх заявок на участь в угорському етапі КС-2018.

Українські представники в цьому році планують 200 разів вийти на татамі чи ринг, тобто один спортсмен має право боротися за нагороди в кількох розділах. Тож шанси відзначитися на п’єдесталі пошани у наших кікбоксерів збільшуються.

Лідерами «синьо-жовтої» команди в Угорщині будуть: чемпіони Всесвітніх ігор 2017 року Орфан Сананзаде (Кривий Ріг) та Віталій Дубіна (Херсон) і бронзовий призер головного неолімпійського старту чотириріччя Роман Головатюк (Кам’янець-Подільський); у статусі переможців Чемпіонату світу, який приймав Будапешт восени 2017 року, будуть Роман Щербатюк (Черкаси) та Олексій Сердюк (Кривий Ріг); досвідчений і новоспечений ЗМСУ Юрій Зубчук (Ковель); а також бронзові  призери ЧС-2017 Ярослав Сабар (Хмельницький), Владислав Гіда (Курахове), Віталій Мануйленко (Кривий Ріг) та Антоніна Осецька (Кам’янець-Подільський).

Головою делегації буде президент Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко.

Бажаємо успіху кожному нашому спортсмену!

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO