Відбіркові змагання Донеччини на ЧУ-2018 серед юнаків та юніорів

donetchyna-champ-2018

17 та 18 березня 2018 року в місті Курахове проходила Відкрита першість Донецької області серед юніорів, юнаків, дівчат (2000-2011 років народження) та дорослих (Південна зона). Паралельно із цим турніром розіграли нагороди Відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ у тих самих вікових групах, що й першість області.

На змагання прибули близько 250 кікбоксерів, які представляли 13 населених пунктів Донецької області: Бахмут, Волноваху, Костянтинівку, Краматорськ, Курахове, Лиман, Маріуполь, Мирноград, Новогродівку, Покровськ, Родинське, Селидове, Слов’янськ.

За результатами виступу на  чемпіонаті Донеччини кращою в загальному заліку стала команда Курахового, яку підготували тренери Артем Дріга та Владислав Гіда. Другим місцем заволоділи кікбоксери з Селидового, які прибули на турнір під керівництвом Сергія Макарова, Ольги Базунової, Ірини Сорокіної, Валентина Козакова, Даніїла Яцканича. Почесну третю сходинку посіла збірна Покровська, спортсменів якої наставляли Роман Незнахін, Віктор Костенко, Володимир Стоволос, Роман Шереметьєв.

Як повідомили в регіональному осередку Федерації кікбоксингу України WAKO, за підсумками обласної першості будуть відібрані кращі спортсмени, які представлятимуть Донецький регіон на прийдешньому чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів (всі розділи), який пройде з 29 березня по 1 квітня 2018 року в Броварах.

Додатково організатори виокремили, що ці змагання проводилися з метою популяризації кікбоксингу в Донецькій області, підвищення рівня спортивної майстерності юних спортсменів, боротьби з алкоголізмом, наркоманією, дитячою злочинністю та іншими негативними звичками, а також для підвищення рівня патріотичного виховання серед підростаючого покоління.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чиєю перемогою завершився Відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO (Північна зона).

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO