Як глядачі «голоси позривали» на Відкритому Кубку Одещини

chornomorsk-champ-2019

Наприкінці жовтня в Чорноморську відбувся Відкритий кубок Одеської області з кікбоксингу WAKO. Нагороди розіграли у трьох розділах: К1, лоу-кік та фул-контакті.

Місцевий палац спорту «Юність» прийняв понад 110 учасників з 12 клубів. Окрім кікбоксерів Одещини (Чорноморськ, Одеса, Южне), на змагання прибули миколаївські спортсмени та представники Молдови.

За два дні турніру було проведено 76 протистоянь.

Кубок за перше місце виборола команда «ДЮСЦ тай-кік-боксу» (керівник Євтушенко П.С.), на рахунку якої 17 золотих. Друга позиція – у «САЗ» (Алайбов В.В.) з вісьмома першими місцями. Третій рядок посів «KICK MASTER» (Мкртчян А.В.), в якого шість золотих.

Що ж до виступу гостей, то молдавська команда виборола чотири нагороди найвищого ґатунку, це дозволило їй фінішувати на четвертому місці. А гості з Миколаєва стали шостими у підсумковому заліку.

Як повідомили організатори Кубка Одещини, загалом було розіграно 107 медалей: 46 золотих, 35 срібних і 26 бронзових.

Суддівський корпус турніру склали: головний суддя Грищук С.А, судді Дишель А.В., Алайбов В.В., Мальчук В.С., Корвяцький И.С., Утілов С.С., Бородін А.С.

Також зазначали в міському осередку НФКУ, що найбільшу кількість учасників зафіксували у віковій групі 7-14 років. Однак, незважаючи на дещо меншу кількість учасників у віці 15 років і старші, видовищність цих поєдинків була набагато більшою, тому «вболівали всім залом так, що глядачі голоси позривали».

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO