Як розпочали нове змагальне десятиліття у Києві

kyiv-champ-2020

У неділю, 2 лютого, у столиці завершився третій, підсумковий, день Чемпіонату міста Києва 2020 з кікбоксингу WAKO. На турнір, який приймав спорткомплекс Київського національного університету будівництва та архітектури, прибули учасники не лише столичних шкіл кікбоксингу, але й клуби з Житомира, Кропивницького, Рівного та Київської області. Загалом цьогорічний розіграш, перший у 20-х роках 21-го століття, зібрав понад 400 учасників, а нагороди розіграли в усіх дисциплінах кікбоксингу WAKO.

Кращою з майже 40 команд-учасниць стала ДЮСШ №24. Вихованці цієї спортшколи вибороли левову частку усіх нагород. Другий показник продемонстрували кікбоксери КДЮСШ «Ринг». Їм, як і спортсменам команди-переможниці, не вперше вдається виграти перші два рядки підсумкового заліку.

На третій щаблині фінішного протоколу фінішував київський «Макс спорт».

Що ж до виступу гостей столичної першості, то найкращий показник у СК «У-Вей» з Немішаєвого (Київська), який завершив змагання у першій десятці. А ось кіровоградська КДЮСШ №4, рівненський FCLC та житомирський «Авангард» забрали додому по дві золотих медалі.

Раніше ми писали про кращі команди чемпіонату Дніпропетровської області.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO