Yokoso Dutch Open 2019: успішна бойова практика українців

amsterdam-2019-rivne-1

23-24 березня в Амстердамі провели один з етапів світової серії з кікбоксингу WAKO – Yokoso Dutch Open 2019. Національну федерацію кікбоксингу України WAKO представили рівненські бійці та судді.

У перший день змагань пройшли попередні та фінальні двобої у ринзі. В К-1 кубки чемпіонів вибороли Петро Зозуля, Владислав Орел, Хабіб Самедов та Божена Мельник. Як повідомив керівник Рівненської міської федерації Роман Кроль, у перший день відбулося «стовідсоткове виконання поставленої бойової задачі».

Окрім того, Владислав Орел був заявлений у К-1 ще в одній ваговій категорії – до 63,5 кг. Тут він також дістався фіналу, де йому на заваді став діючий чемпіон Європи з Ізраїлю. За словами Романа Кроля, це був «додатковий досвід учасника на міжнародному рівні» для Владислава.

На другий день провели бої на татамі. Данило Гук виборов золото в кік-лайт і срібло в лайт-контакті. В кожному розділі йому потрібно було здолати по три суперника. Абсолютне чемпіонство у своїй ваговій та віковій категоріях в обох розділах здобув й Ілля Алєксєюк. За його плечима теж шість поєдинків. Бронзу до скарбнички української команди поклала в цей день Божена Мельник. 12-річну спортсменку заявили в лайт-контакті до старшої вікової категорії (дівчата, 13-15 років) і вона справилася з викликом.

Додамо, всі українські призери є вихованцями рівненського бійцівського клубу «Ліга чемпіонів».

Також виокремимо, що одразу троє суддів від України працювали у суддівському корпусі Yokoso Dutch Open 2019 – це Роман Кроль, Анастасія Алєксєюк та Ірина Орел.

У заліку країн Україна посіла восьме місце серед 24 держав. А ось у клубному підсумковому протоколі наша команда стала шостою серед 93 клубів.

Зауважимо, Yokoso Dutch Open вважається найбільшим турніром з бойових мистецтв у Нідерландах. У цьому році змагання в Амстердамі зібрали приблизно 1200 учасників з чотирьох континентів – Європи, Африки, Північної та Південної Америки.

Нагадаємо, на останньому міжнародному старті, яким став Кубок Європи-2019 в Хорватії, українці фінішували другими в рингу та шостими у підсумку.