Заряджені на реванш: результат матчу Україна-Польща

lviv-prof-ukr-pol-2018-1

У Львові 5 травня відбулася міжнародна зустріч з професійного кікбоксингу між командами України та Польщі. Матч проходив у розділі К-1 і складався з п’яти поєдинків (3х3). Рахунок зустрічі – 1:4 на користь гостей, які зробили все для того, аби повторити підсумок матчу в Рівному, однак у свою сторону.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року в Рівному команда України в рамках міжнародної зустрічі з профі-кікбоксингу в К-1 виграла у польської збірної чотири з п’яти двобоїв.

У місті Лева Україну представляли молоді та завзяті спортсмени – чемпіон Кубку Європи 2017 Богдан Базюк, призер ЧС та ЧЄ Ярослав Сабар, Святослав Гасюк, Євген Клименко, чемпіон Європи та світу серед юніорів Олександр Павлюк.

Натомість Польща виставила більш досвідчений склад: чемпіона світу Міхала Круліка, призера КС та КЄ Міхала Полака, чемпіона світу та Європи Адама Гєлата, призера польських турнірів Пьотра Сокула, призера Кубку світу 2017 Бартоломея Домаліка.

Серед українців виграти свій двобій вдалося тільки Ярославу Сабару з Хмельницького.

Незважаючи на підсумок зустрічі, ніхто не опустив рук, а навпаки – українські кікбоксери отримали додатковий стимул викладатися на тренуваннях на повну:

«Наші хлопці молодці, вони вистояли, ніхто не впав. Поляки зробили все, щоб рахунок був такий самий, як у Рівному. Хлопці все відчули на собі. Ми отримали шикарний досвід, за що дякуємо полякам. Завдяки цьому наші спортсмени стали більш вимогливі до себе, до тренувань. Обіцяю, реванш запам’ятається яскравими поєдинками. Ми покажемо ще зуби», – запевнила очільниця Ліги професійного кікбоксингу України Ольга Павленко.

Вона також додала, що зустріч у Львові вплинула й на старших тренерів з К-1 – Івана Зінченка та Володимира Єрьоміна, які готові працювати й передавати свій досвід хлопцям, щоб якнайкраще підготувати їх до матчу-відповіді.

«Найголовніше для глядача ми отримали: по-перше – видовище, по-друге – якісні бої, третє – заточилися на реванш. Зараз ми готуємося до етапів Кубка світу, Чемпіонату Європи. Це можна розглядати як додаткову підготовку до проф-боїв. Через це ми покажемо результат. Обов’язково покажемо. Ми зробимо все для цього», – підкреслила Ольга Павленко.

Зауважимо, реванш очікується восени в Польщі.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

lviv-prof-ukr-pol-2018-2

lviv-prof-ukr-pol-2018-3

lviv-prof-ukr-pol-2018-4

lviv-prof-ukr-pol-2018-5

lviv-prof-ukr-pol-2018-6