Змагання та екскурсії поєднали на першості Хмельницької області 2019

khmel-champ-2019

Початок літа на Хмельниччині зустріли Відкритим обласним чемпіонатом з кікбоксингу WAKO. Змагання проводили на татамі: у дисциплінах поінт-файтинг, лайт-контакт і кік-лайт. На турнір у містечку Велика Слобода прибули учасники всіх вікових категорій – від дітей до дорослих. Організатори змагань виокремили, що значну кількість учасників склали діти-новачки 7-9 і 10-12 років.

Загалом на подію зареєструвалися 114 учасників з п’яти регіонів України: гостями чемпіонату стали спортсмени з міста Новодністровськ (Чернівецька область), кікбоксери СК «Фенікс» (Тернопільська), Немирівська федерація тайландського боксу Муей-Тай (Вінницька) і чугуївський спортклуб Innae (Харківська); Хмельницький регіон представили команди з обласного центру (клуби «Конфермат», «Буревісник», TEAM KOGUT, «Глобал Файт Клаб», «Зарядка», Lock&Load Fight), Кам’янця-Подільського («Торнадо», КПДЮСШ №2, Клуб бойових мистецтв PRIDE) і Нетішина (КДЮСШ ППО ХАЕС).

У підсумку топ-3 підсумкового заліку склали такі області: перше місце у господарів, друге – у харків’ян, а третє – у чернівчан.

Як зазначили організатори, найбільша кількість двобоїв відбулася в рамках турніру з лайт-контакту – понад 40 поєдинків зі 101 проведеного бою.

Головним суддею був суддя міжнародної категорії Анатолій Морозовський. На чемпіонаті також працювали судді національної категорії Олександр Пацерук, Сергій Когут, Ігор Губар, Сергій Мещишин, Анатолій Лабатюк, Роман Ергешов.

Окрім змагальної частини, для учасників провели й культурну програму – екскурсії до фортець у старому місті та на теплоході по Дністру.

Додамо, що організатором Відкритого чемпіонату Хмельницької області стала Кам’янець-Подільська міська федерація кікбоксингу, головою якої є заслужений тренер України Анатолій Лабатюк.

Раніше ми писали, хто став володарем «Кубка Донбасу 2019».

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO