Зустріч у Стамбулі: новий формат роботи всесвітньої організації WAKO

stambul-seminar-2020-1

25-27 вересня у Стамбулі (Туреччина) відбувся міжнародний семінар з кікбоксингу WAKO для представників національних федерацій, які входять до складу Всесвітньої асоціації кікбоксерських організацій (WAKO).

Зауважимо, що така подія вперше була проведена під егідою WAKO.

У Стамбулі Національну федерацію кікбоксингу України WAKO представили Павло Замятін, тренер молодіжної збірної України з поінтфайтингу і лайт-контакту, й Уляна Машкова, журналіст пресслужби НФКУ.

Загалом у міжнародному воркшопі взяли участь представники 30 країн. Окрім того, ще 50 членів WAKO з різних куточків світу стежили за семінаром онлайн.

Протягом дводенної дискусії учасники події обговорили подальший розвиток федерацій та клубних систем, перспективу потрапляння татамі-розділів кікбоксингу WAKO на Олімпійські ігри, зміни у процесі підготовки національних команд, технічні нововведення на порталах Sportdata і Rsportz тощо.

Окрему увагу приділили учасники популяризації та формуванню іміджу кікбоксингу WAKO у світовій спортивній спільноті. Однією з пропозицій стало впровадження спільного привітання для представників нашого виду спорту. Але наразі це питання залишилося відкритим.

Також у рамках семінару президент Всесвітньої асоціації кікбоксерських організацій Рой Бейкер провів додаткову лекцію-зустріч, присвячену розвитку татамі-спорту.

Враженнями від важливої події у світі кікбоксингу WAKO поділився досвідчений спортсмен, наставник молодіжної команди України Павло Замятін:

“Семінар такого формату було проведено вперше. Але надалі такі зустрічі планують бути регулярними. Вважаю, що ця подія стала важливим кроком у розвитку кікбоксингу ВАКО в умовах світової пандемії. Це яскрава демонстрація плідної роботи всесвітньої федерації, яка не зупиняє робочий процес і стрімко прямує до Олімпійських ігор.

Великим плюсом було те, що воркшоп проходив у постійному спілкуванні та обговоренні питань учасниками, тобто це не були просто лекції на певну тему. Низка ініціатив була прийнята на розгляд міжнародним правлінням федерації, проте офіційно про це можна буде говорити тільки після їхнього затвердження”.

Додатково нагадаємо, що з 1 січня 2021 року буде впроваджено нові правила кікбоксингу WAKO, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті WAKO: wako.sport

Уляна Машкова, пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

stambul-wako-2020-2

received_3336999846388162

stambul-seminar-2020-4

stambul-seminar-2020-5

stambul-seminar-2020-6