Віцепрезидент НФКУ К.Гавриленко: “Такого турніру раніше у Павлограді не проводили”

18 грудня в м. Павлоград вперше відбувся Відкритий обласний турнір Дніпропетровської області з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів «Серце української нації». Як повідомляють організатори змагань, цей регіональний турнір було присвячено пам’яті трагічно загиблих на виробництві шахтарів Західного Донбасу.

Обласний турнір проходив за підтримки новообраного віцепрезидента Національної федерації кікбоксингу України WAKO, засновника Благодійного фонду «Серце української нації» Костянтина Гавриленка. Ми попросили його поділитися враженнями від події:

«Насправді, всі під враженням, адже такого турніру раніше у Павлограді не проводили. Навіть з інших видів спорту. Мер Павлоград завітав особисто. Всі залишилися задоволені, отримали багато задоволення і дітки, і публіка. Усі отримали гарні кубки, медалі, грамоти. І вже у багатьох виникло бажання наступного року взяти участь. До процесу бажають підключитись місцеві підприємці. Плануємо цей турнір зробити щорічним. І із класу регіонального переводити у статус національного турніру. Павлоград готовий приймати гостей з усієї країни».

Загалом участь у події взяли майже сто учасників, які вели боротьбу за нагороди у розділах фул-контакт, лоу-кік та К1.

Представники всіх тринадцяти клубів, зареєстрованих на турнірі, виграли медалі турніру.

У командному заліку перше місце посів СК «Легіон» м. Сінельникове (Дніпропетровська область), друге місце – ДЮСШ №6 (Херсонська область), третє – Майстер-Січ (Запорізька область).

Протягом найближчого року, повідомив Костянтин Гавриленко, в Дніпропетровській області планують провести змагання у Новомосковську, Кривому Розі та самому Дніпрі.

Раніше ми писали про домашню перемогу Чернігова на Кубку України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO