Донеччина та Київщина провели перші змагання після спортивного локдауну

cup-donbas-2020

Після паузи, пов’язаної з карантином, нарешті відновлюється графік проведення турнірів. Першими камбек на змагальну стежку зробили Київська та Донецька область.

Традиційно влітку щорічно проводять Кубок Донбасу. Не став, на щастя, виключенням й 2020 рік. У Кураховому зібралися 200 учасників з Дніпропетровщини, Донеччини, Закарпаття, Київщини, Кіровоградщини, Луганщини та Харківщини.

За головний трофей дводенного турніру сперечалися 32 клуби. Але командну першість, як і у 2019 році, виграла збірна Курахового. Натомість змінився володар другого місця: у цьому році командне «срібло» в олександрійського ПСК «Захист» (Кіровоградська область). Топову трійку команд замкнули вихованці спортклубу «Родинець» (м. Родинець, Донецька область).

Відгуки від учасників виключно позитивні. А родзинкою турніру стали проф-бої з кікбоксингу WAKO та боксу.

На Київщині цими ж днями проходив чемпіонат Києво-Святошинського району, який також зібрав чималу кількість охочих відчути запал боротьби на рингу і татамі. У Вишневе прибули понад 200 кікбоксерів з 31 клуба Київського регіону, столиці та Житомирської області.

Перше загальнокомандне місце за київським СК «Отаман». Bonus Team, ще одна столична командна, посіла другий рядок підсумкового протоколу. На третій сходинці фінішував «Атлант» з Вишневого.

Окрасою цього чемпіонату став гала-вечір кращих боїв у  розділі К-1.