Kick Master та «Капітан» – переможці першості Одеської області 2019

kickmaster-odeshchyna-2019

В Одесі провели другий етап чемпіонату Одещини 2019, де розіграли нагороди в рингових дисциплінах кікбоксингу WAKO.

Участь у події взяли понад 100 спортсменів з дев’яти клубів регіону. Одесу представили такі клуби: «Ягуар» (керівник С. Пятецький), Grigo Gym (Д. Григор’єв), «Капітан» (М. Ковальчук, К. Мітакі), Staff (C. Хачатурян), «Фенікс» (В. Гнездов). Від міста Чорноморськ виступили СК «Колізей» (А. Чумаченко) та Kick Master (А. Мкртчян). Також по одній команді були презентовані Теплодар (ДЮСШ з кікбоксингу, О. Алєксєєв) та Южне («Атом», І. Кравчук).

Як повідомили організатори змагань, командну першість Одеської області в цьому році виграли два клуби – це Kick Master з Чорноморська та «Капітан» з Одеси.

Одеська обласна федерація кікбоксингу ВАКО вітає переможців чемпіонату і висловлює подяку за організацію змагань віце-президентам федерації кікбоксингу України ВАКО Олегу Баркову та Віталію Алайбову, а також віце-президенту обласної федерації кікбоксингу ВАКО Сергію Пятецькому. Також особлива подяка Українській федерації тайського боксу та її віце-президенту Павлу Євтушенку за підтримку і участь у розвитку Одеської федерації кікбоксингу WAKO.

В Одеському осередку НФКУ повідомили, що за підсумками регіонального турніру були сформовані доросла та дитячо-юнацька збірні області. До складу дорослої команди Одеської області увійшли переможці обласних змагань у всіх вагових категоріях та розділах у кількості 35 чоловік. Тоді як молодша збірна регіону складається відтепер з 75 спортсменів, куди потрапили чемпіона та срібні призери обласної першості.

Нагадаємо, що Одеса приймає дорослий національний старт з кікбоксингу WAKO 14-17 березня 2019 року. Одночасно із цим проходитиме Всеукраїнський турнір «Кіммерія» для юнаків та юніорів.

Раніше ми повідомляли про боротьбу двохсот кікбоксерів Донеччини за збірну регіону.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO