Понад 200 кікбоксерів Донеччини боролися за збірну області

donechyna-champ-2019-1

Минулими вихідними у Покровську провели Відкритий чемпіонат Донецької області 2019 з кікбоксингу WAKO. Кращих визначали як дорослі спортсмени, так юніори 17-18 років, адже турнір був відбірковим до прийдешніх Чемпіонатів України, про що повідомили в Донецькій обласній організації НФКУ.

На змагання прибули 209 кікбоксерів з 14 міст регіону: Авдіївки, Бахмута, Білозерського, Волновахи, Костянтинівки, Краматорська, Курахового, Маріуполя, Мирнограда, Новогродівки, Покровська, Родинського, Слов’янська, Торецька.

Турнірний залік виграла команда Покровська. Кікбоксери з Курахового фінішували на один рядок нижче. А представники Новогродівки посіли третій рядок підсумкової таблиці.

Зауважимо, одночасно із регіональною першістю в Покровську провели Відкритий турнір Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків і дівчат (2003-2012 років народження).

За результатами змагань Донецьким осередком Національної федерації кікбоксингу України WAKO сформовано збірну команду області.

Нагадаємо, що вже у березні в Одесі відбудеться Чемпіонат України серед дорослих. А у квітні у Броварах національна першість чекає на юнаків та юніорів.

Раніше ми писали про результати регіонального чемпіонату на Черкащині.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

donechyna-champ-2019-2

donechyna-champ-2019-3

donechyna-champ-2019-4