Кімерія-2019: топ-3 регіонального та клубного заліків

kimmeria-2019

Понад 600 юних учасників зібрав цьогорічний Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO «Кімерія». До Одеси прибули представники 19 регіонів України, а також спортсмени з Молдови.

Командну першість господарів нікому не віддали. Спільними зусиллями 15 спортивних клубів вибороли 46 золотих, 35 срібних і 54 бронзових нагороди. Одразу чотири команди Одещини фінішували у топ-10 підсумкового заліку – це САЗ, КЕМПО, Капітан, ДЮСШ №7.

Якщо в рамках дорослого ЧУ, який одночасно проходив з «Кімерією», Харківська область стала третьою збірною турніру, то на змаганнях серед юнаків та юніорів посіла на одну сходинку вище. Аби харківська скарбничка поповнилася 22 золотими, 23 срібними та 22 бронзовими медалями, працювали п’ять команд – ЧСК «Вітязь», ДЮСШ «ХЗТД», Аргус, Перемога, Шмель. Два з цих СК потрапили до чільної десятки, а ЧСК «Вітязь» став найрезультативнішим серед 60 клубів-учасників.

Миколаївські кікбоксери склали компанію вищезгаданим командам. Третя сходинка протоколу здобута працею спортсменів ДЮСШ №1, ДЮСШ №2 та ДЮСШ №5. У медальному еквіваленті це виглядає так: 12 перших місць, 19 других і 9 третіх. У клубному заліку найвищу позицію має ДЮСШ №1 – третя.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO