Перші десять клубів Wizard Open 2017

wizard-open-2017-nagorody

Останніми змаганнями національного масштабу в цьому році став Відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO «Wizard Open», який пройшов 15-17 грудня в київському спорткомплексі «Меридіан». Взяли участь у цій події кікбоксери майже з 50 клубів, які презентували 15 регіонів України, а також збірна Азербайджану.

Примітно, що найкращий виступ на рахунку клубів Дніпропетровщини, які стали найрезультативнішими якісно й кількісно. Так, «БАРС» очолив командний залік, здобувши 8 нагород, з яких 5 найвищого ґатунку. «ДЖЕБ» став третім клубом «Wizard Open», зібравши виключно золотий врожай (3 золоті). І одразу за «ДЖЕБом», на четвертому місці, фінішував дніпропетровський «Спортмайстер» теж з трьома першими місцями.

Окрім того, до топ-5 команд увійшли ДЮСШ №2 (Миколаївська область), яка стала другою з сімома відзнаками (4 золотих), і збірна Азербайджану, яка замкнула перші п’ять клубів з результатом 6 нагород (2 золотих).

Що стосується другої п’ятірки турніру – це місця з 6-го по 10-е включно, то ситуація склалася наступним чином: відкриває перелік черкаський «Вулкан», за плечима якого 5 медалей (2 золотих); далі розмістилися столичний «Легат» й черкаський «Форсінг», які посіли сьому і восьму сходинку відповідно з трьома відзнаками в скарбничці (по 2 золотих); одноосібне дев’яте місце має київський «Арсенал», спортсмени якого вісім разів піднімалися на п’єдестал пошани, але тільки один раз на найвищу сходинку; замикає топову десятку «Авангард» з Одещини (1 золота з трьох здобутих нагород).

Нагадаємо, що в рамках «Wizard Open 2017» відбулася матчева зустріч з професійного кікбоксингу (розділ К-1) між збірними України та Казахстану.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO