Україна vs. Казахстан: бойова вікторія

ukr-kaz-kyiv-2017-117 грудня 2017 року в столичному спорткомплексі «Меридіан» відбулася матчева зустріч з професійного кікбоксингу WAKO між спортсменами України та Казахстану. Міжнародний поєдинок з К-1 проходив у рамках гала-вечору Всеукраїнського турніру Wizard Open 2017.

Команду господарів представляли чемпіон Всесвітніх Ігор 2017 Віталій Дубіна, володар золота ЧМ-2017 Роман Щербатюк, переможець ЧЄ Владислав Гіда.

Зі сторони гостей на ринг вийшли діючий чемпіон світу Жандос Назарбеков, чемпіон Азії Аскат Жантурсинов і чемпіон Казахстану Берік Каликов.

У першому бою вечора, який проходив у вазі до 57 кг, зійшлися Владислав Гіда та Жандос Назарбеков. Протистояння було на рівних, і лише роздільним рішенням суддів чемпіон світу цього року зумів перемогти господаря рингу – 1:2. Казахи повели у цьому матчі.

Перед нашим чемпіоном Всесвітніх ігор 2017 Віталієм Дубіною постала важлива задача: зрівняти рахунок і не дати українським вболівальникам впасти у відчай. Незважаючи на тиск, титулований і досвідчений українець блискуче провів свій поєдинок. Судді одноголосно віддали перемогу Віталію – 3:0. Двобій у 71 кг за нами, і тепер в активі обох команд по одній вікторії.

Принести остаточну перемогу своїй збірній міг як Роман Щербатюк, так і Аскат Жантурсинов. На щастя, у поєдинку в 91 кг спортивна фортуна посміхнулася саме українцеві. Бій видався дуже напруженим, казах не хотів поступатися до останньої секунди. Як і на початку вечора, думка суддів розділилася, проте цього разу на нашу користь – 2:1.

Два з трьох чемпіонських поясів залишаються в Україні.

Зауважимо, що головним суддею змагань був Юрій Зубов, якого на нещодавній першості світу в Угорщині визнали кращим суддею ЧС-2017 у ринзі.

Нагадаємо, команда України також святкувала перемогу в матчі-реванші проти поляків, який за тиждень до протистояння з Казахстаном відбувся в Рівному.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO