Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/wako/nkfu-wako.org.ua/www/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 481

Столичний Кубок 2019: потужний виступ гостей турніру

kyiv-cup-2019 Столичний Кубок 2019: потужний виступ гостей турніруkyiv cup 2019 -

З 4 по 6 жовтня пройшли Відкриті кубкові змагання Києва з кікбоксингу WAKO. На турнір прибули 33 команди з Житомирської, Київської, Кіровоградської, Херсонської областей, безпосередньо столиці та Білорусі.

У підсумку саме гості забрали два з трьох місць у командному заліку.

Першу позицію виграв минулорічний срібний призер Кубка Києва РФК з Житомира. У цьому році житомиряни вибороли 28 золотих, 9 срібних і 10 бронзових медалей.

На друге підсумкове місце зайшов київський клуб Lock&Load. На рахунку вихованців цієї команди 14 перших місць, 15 других і 13 третіх.

А ось гості з Білорусі – СК «Топ Файтер» – фінішували третіми. Їхній здобуток 13 найвищих позицій, 5 зі срібним присмаком і 7 бронзового ґатунку.

Попереду тепер Чемпіонат України серед ДЮСШ та спортивних клубів, який з 11 по 13 жовтня прийматиме Бахмут (Донецька обл.). А на міжнародній арені готуємося до розіграшу першої частини Чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO cеред дорослих: 19-27 жовтня в Сараєво (Боснія та Герцеговина) дізнаємося найсильніших кікбоксерів планети у розділах лайт-контакт, лоу-кік і К-1. Національна команда вже розпочала свою підготовку до планетарної першості на олімпійській базі в Конча-Заспі.