Цифри і факти столичного чемпіонату в сезоні-2019

kyiv-champ-2019-2

Триденний марафон під назвою Чемпіонат міста Києва 2019 з кікбоксингу WAKO завершився 24 лютого. У сезоні-2019 на турнірі виступили практично удвічі більше учасників, аніж торік – понад 660 чоловік.

Кращою командою серед 44 представлених СК стала ДЮСШ №24. Зауважимо, в команди-переможниці була зареєстрована найбільша кількість учасників. Другий рядок у медальному заліку посіла КДЮСШ «Ринг». Примітно, що обидві спортивні школи повторили своє досягнення 2018 року, коли також фінішували на перших двох рядках за підсумками столичної першості.

До трійки найрезультативніших команд також увійшов клуб Lock&Load з Києва.

Окрім столичних шкіл та клубів, на київський чемпіонат завітали кікбоксери з Житомирської, Київської, Кіровоградської та Чернігівської областей. І представники Житомирщини та Київщини не просто дали бій столичним опонентам, але й не дали київським командам повністю окупувати топ-10 турніру. Так, «Атлант» з Київської області посів п’яте місце загальної таблиці, тоді як «Авангард» з Житомирської області став сьомим у підсумку.

Варто відзначити, що кожна з 44 зареєстрованих команд здобула у свою скарбничку принаймні одну медаль Чемпіонату Києва 2019.

Нагадаємо, перед цим ми звітували, хто виграв першість Одещини.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO