Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/wako/nkfu-wako.org.ua/www/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 481

Україна – одна з найсильніших країн Кубку світу 2018 в Будапешті

budapest-worldcup-2018-ukrteam Україна – одна з найсильніших країн Кубку світу 2018 в Будапештіbudapest worldcup 2018 ukrteam  -

20 травня 2018 року підбито підсумки 24-го розіграшу Кубку світу в столиці Угорщині. Традиційний щорічний Hungarian Kickboxing World Cup радо привітав кілька тисяч учасників з-понад 30 країн світу. Не останню роль на змаганнях зіграли «синьо-жовті» кікбоксери, які спільними зусиллями привели нашу збірну до топ-3 обох заліків етапу КС-2018 в Будапешті.

Серед 35 країн, представники яких піднімалися на п’єдестал пошани, Україна пропустила вперед лише господарів. На нашому рахунку друга сходинка в заліку країн із загальним результатом 120 нагород. 50 разів лунав гімн України в Будапешті.

Окрім Угорщини та України, до топ-5 найрезультативніших держав етапу КС-2018 також увійшли Італія, Польща й Великобританія.

У Будапешті «синьо-жовті» були представлені єдиним командним фронтом – національною збірною України. Тому це дозволило очолити командний рейтинг і обійти угорців, які виступали на домашньому етапі Кубку світу різними клубами.

Нагадаємо, що у складі збірної України виступали переможці й призери Всесвітніх ігор 2017 року, діючі чемпіони та призери світу та Європи.

Наступний етап Кубку світу 2018 року прийматиме італійський Ріміні у червні.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

Attachment

budapest-worldcup-2018-ukrteam

Залишити коментар

(required)

(required)