Відкритий Чемпіонат Київщини: гостинно й результативно

kyivshchina-champ-2018-4

У перший уїк-енд цієї весни місто Боярка приймало Відкриту першість Київської області 2018 року з кікбоксингу WAKO (всі розділи). З 2 по 4 березня боротьбу за нагороди вели майже 200 учасників з 24 клубів, які представляли не лише область, але й м. Київ, Житомирщину, Закарпаття та Республіку Молдову.

Беззаперечним лідером командного заліку став клуб «Барс». Спортсмени цієї команди з Київської області 26 разів виходили до фіналу, вигравши більшу половину з них – 14 сутичок. Ще 12 разів вихованці «Барсу» поступилися на користь суперників.

Voloshin team, яка теж представляє Київщину, виявилася у підсумку другою. На рахунку кікбоксерів з Voloshin team 7 золотих, 9 срібних, 8 бронзових медалей.

Третьою командою турніру і першим серед столичних клубів став «Атлант». По шість разів його вихованці піднімалися на першу і другу сходинки п’єдесталу пошани, а ще тричі були бронзовими призерами.

Що ж стосується виступу інших гостей чемпіонату Київщини, то «Файтер» з Житомирщини повернувся додому з дев’ятьма нагородами (4 золота, 1 срібло, 4 бронзи), СК «Годинець Доджо» із Закарпаття отримав у свою скарбничку шість відзнак (4 золотих, по 1 срібній та бронзовій), а молдовський Fight Club B1 має у власному доробку дев’ять медалей (2 золота, 3 срібла, 4 бронзи).

Додамо, що в рамках двох змагальних днів було проведено понад 100 боїв.

Турнір проходив за підтримки міського голови м. Боярка Зарубіна Олександра Олександровича, міської ДЮСШ в особі Сафонова Володимира Михайловича, управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації в особі Тимофєєва Сергія Олександровича та Київської обласної федерації кікбоксингу WAKO в особі Кімейчука Андрія Миколайовича. На відкриття змагань завітали перші особи Федерації України з кікбоксингу  WAKO – президент Павленко Ольга Анатоліївна та віце-президент Руденко Сергій Анатолійович.

Нагадаємо, за кілька днів до чемпіонату Київщини кращих визначила Запорізька область.

Зазначимо, що всі регіони ретельно готуються до прийдешнього ЧУ-2018 з кікбоксингу WAKO серед дорослих, який прийматимуть Черкаси з 9 по 11 березня. Ці змагання проходитимуть у трьох розділах: лайт-контакті, поінт-файтингу та лоу-кік.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO

kyivshchina-champ-2018-1

kyivshchina-champ-2018-1ф

kyivshchina-champ-2018-2

kyivshchina-champ-2018-3

kyivshchina-champ-2018-5

kyivshchina-champ-2018-6

kyivshchina-champ-2018-7

kyivshchina-champ-2018-8

kyivshchina-champ-2018-9

kyivshchina-champ-2018-10