Володар трофею «Кубок Донбасу-2018»

cupofdonbas-2018-1

Масштабні змагання з кікбоксингу провели на Донеччині. Днями в Добропіллі відбувся Відкритий турнір «Кубок Донбасу», в якому брали участь не лише кращі представники Донецької області, але й випробувати себе приїхали гості з Харкова. Загалом боротьбу за Кубок вели понад 170 учасників різного віку, вихованці ОДЮСШ, ДЮСШ та спортивних клубів з 13 міст Донеччини й Харкова.

У підсумковому заліку найбільшу кількість золотих відзнак у розділах фул-контакт, лоу-кік та К-1 здобула команда м. Курахове, підопічні Артема Дріги й Владислава Гіди вибороли 11 перших місць. Компанію їм на командному п’єдесталі пошани склали кікбоксери з м. Селидове, які стали другими з вісьмома золотими і яких підготували до змагань Сергій Макаров, Ольга Базунова, Ірина Сорокіна, Валентин Козаков. Третю позицію розділили між собою представники м. Покровськ (тренери Віктор Костенко, Роман Незнахін, Володимир Стоволос, Роман Шереметьєв) та м. Новогродівка (наставник Ігор Пашинський).

Не менш потужні у своєму виступі були збірні наступних міст: Бахмуту (тренери – Леонід Казаріз, Дмитро Казаріз), Костянтинівки (Денис Харькін), Краматорська (Сергій Гаюн), Лиману (Павло Дерев’янко), Маріуполя (Руслан Осіпов), Мирнограда (Евгеній Андрусенко, Михайло Мігаль), Родинського (Микола Бессонов), Слов’янська (Володимир Рюмін), Торецька (Віталій Лі) й Харкова (Марат Мамедов).

Вже наступного року кожна з цих команд і не тільки цих має можливість отримати у свою власність Кубок Донбасу, адже організатори вирішили зробити головний трофей перехідним. Тому у 2019 році до себе в гості чекає команда Курахового як переможець цьогорічного турніру.

Також, на радість місцевих шанувальників кікбоксингу, на урочистому відкритті «Кубку Донбасу» було офіційно оголошено про старт роботи секції кікбоксингу в м. Добропілля. Примітно, цьому місту вперше довірили проведення змагань з кікбоксингу. Тож наш вид спорту невпинно поширюється українськими теренами.

Але на цьому цікавинки турніру не вичерпалися. В рамках «Кубку Донбасу» провели п’ять профі-поєдинків у лоу-кік та фул-контакт. Переможцями двобоїв серед юніорів були Рінат Аскеров (тренер Артем Дріга) та Микита Корякін (тренер Сергій Гаюн). Тоді як у дорослих вікторію святкували Станіслав Данічев (тренер Віталій Лі), Тагір Гільманов (тренер Леонід Казаріз) і Владислав Гіда (тренер Артем Дріга), останній здобув звитягу у головному поєдинку турніру, проведеному у розділі лоу-кік.

Організатори змагань дякують за підтримку Добропільській міській раді, компанії ДТЕК, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Федерації кікбоксингу Донецької області, без яких свято кікбоксингу не вдалося б провести на найвищому рівні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як на Київщині визначили своїх чемпіонів.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

cupofdonbas-2018-3

cupofdonbas-2018-4

cupofdonbas-2018-5

cupofdonbas-2018-6

cupofdonbas-2018-7

cupofdonbas-2018-8

cupofdonbas-2018-9

cupofdonbas-2018-10

cupofdonbas-2018-11

cupofdonbas-2018-12