Здобуток «синьо-жовтих» на КС-2018 в Італії

wc-2018-rimini

17 червня в Італії завершився етап Кубку світу 2018 року з кікбоксингу WAKO (всі розділи). У місті Ріміні в 23-тє пройшов турнір Bestfighter, який зібрав рекордну для себе кількість учасників – понад 2,4 тисячі. Збірна України може записати ці змагання до свого активу, адже наші кікбоксери увійшли до топ-10 команд Bestfighter. Спільними зусиллями було здобуто 30 нагород, третина з яких – найвищого ґатунку.

На першу сходинку у кік-лайті піднімалися Володимир Демчук (69 кг), Павло Замятін (74 кг), Артур Руденко (57 кг), Павло Мазуренко (42 кг). У музичних формах (м’який стиль зі зброєю та без) звитяга дісталася Марії Кравченко. Фул-контакт підкорився Миколі Ксензову (81 кг), Олександру Ксензову (86 кг) та Ярославу Єфімцеву (91 кг).

Срібними призерами Кубку світу в Ріміні стали Іван Ткаченко (FC), Самір Мехбалієв (KL), Олеся Булгакова та Марія Кравченко (MF), Артем Калініченко (К1), Леонід Михлик (FC).

Не залишилися ми без бронзових відзнак, які поклали у скарбничку «синьо-жовтих» Олексій Зєнков, Артур Дубаускас, Аліна Кравчук, Юлія Демченко, Вадим Коляда, Павло Мазуренко, Нікіта Лисак.

Загальнокомандне місце України – сьоме. А загалом на етап КС-2018 в Ріміні прибули представники 32 країн.

Нагадаємо, що на попередньому етапі Кубку світу, який приймав Будапешт, національна збірна посіла другу позицію.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO