Bestfighter World Cup 2019: з нагородами і кікбоксери, і судді

bestfighter-2019-1

В італійському Ріміні завершився традиційний розіграш Кубка світу з кікбоксингу WAKO. В цьому році, як і торік, участь у турнірі взяла збірна України. Незважаючи, що кількість учасників зросла майже на півтисячі чоловік, наша команда другий рік поспіль фінішує на сьомому місці з 34-ма медалями у скарбничці.

Золото для «синьо-жовтих» вибороли Артур Руденко, Володимир Демчук, Павло Замятін, Роман Щербатюк, Іван Ткаченко, Ганна Дубіна, Олеся Булгакова, Любомир Каналош, Дмитро Пономаренко.

Володарями срібних відзнак стали Самір Мехбалієв, Олександр Луцишин, Олексій Зєнков, Роман Щербатюк, Станіслав Данічев, Артем Мельник, Дмитро Пономаренко, Олеся Булгакова, Денис Денисенко, Ілля Сидоров, Tag Team.

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Андрій Сиротенко, Єгор Фролов, Валерій Піднебесний, Самір Мехбалієв, Олексій Зєнков, Павло Кондратов, Наталія Мартюхіна, Дмитро Пономаренко, Віталій Недвига, Денис Денисенко.

Осторонь нагород не залишилися й українські судді. Так, кращим рефері 24-го розіграшу етапу КС в Італії став рівненський суддя міжнародної категорії Роман Кроль, який працює на татамі.

Додамо, що участь у цьогорічному світовому турнірі в Ріміні взяли майже 2800 учасників з 42 країн, що на десять держав більше, аніж у 2018 році.

Нагадаємо, на етапі Кубка світу 2019 в Угорщині, який проходив у травні, національна команда України вперше посіла друге підсумкове місце.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

bestfighter-2019-2

bestfighter-2019-3

bestfighter-2019-4

bestfighter-2019-5

bestfighter-2019-6

bestfighter-2019-7

bestfighter-2019-8

bestfighter-2019-9