Обмін досвідом на Відкритій першості Рівного з кікбоксингу WAKO 2019

rivne-champ-2019-1

З 21 по 23 червня в Рівному провели Відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO, присвячений 75-й річниці бою під Гурбами. На татамі виступали спортсмени, починаючи від 7 років, тоді як стартовий вік у ринг-дисциплінах склав 11 років.

Загалом у події взяли участь майже 180 учасників з Рівненської, Одеської, Волинської, Хмельницької і Житомирської областей.

«Радий, що на наше запрошення стільки людей відгукнулося. Для рівненських кікбоксерів це чудова можливість здобути бойову практику та обмінятися досвідом», – поділився керівник міської федерації кікбоксингу WAKO Роман Кроль у спілкуванні з місцевими журналістами.

Найбільшу кількість нагород завоювала команда-господар чемпіонату – FCLC. Вихованці бійцівського клубу «Ліга чемпіонів» понад двох десятків разів піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Клуб єдиноборств з Рівного «Праджат» фінішував на другому рядку підсумкового протоколу. На їхньому рахунку 15 золотих відзнак.

До чільної трійки команд чемпіонату також увійшли кікбоксери здолбунівського клубу за місцем проживання «Теккен». Шість перемог в активі цього СК.

Серед гостей спортивної події найкраще зуміли реалізувати свій потенціал представники клубу «КЕМПО» з Южного (Одещина). Вони забрали додому приблизно 10 медалей рівненського чемпіонату.

Загалом, зауважили організатори турніру, в рамках дводенних змагань проведено понад 120 двобоїв.

Додамо, головним суддею змагань був суддя міжнародної категорії Роман Кроль, який на останньому етапі Кубка світу 2019 в Італії був визнаний найкращим суддею турніру.

Раніше ми писали, як початок літа на Хмельниччині зустріли Відкритим обласним чемпіонатом з кікбоксингу WAKO.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

rivne-champ-2019-2

rivne-champ-2019-3

rivne-champ-2019-4

rivne-champ-2019-5

rivne-champ-2019-6

rivne-champ-2019-7