Наші чемпіони, або Найрезультативніші кікбоксери 2018 року

0-wakochampions-of-ukraine

Як і торік, презентуємо підсумки року у вигляді топ-10. Кращих кікбоксерів минулого сезону визначали за результатами континентальної першості, етапів Кубка світу-2018 та Кубка Європи, а також національного чемпіонату і Кубка України.

Читайте також:

 

Артур Руденко

1-rudenko

Місто: Київ

Клуб: WIZARD

Тренер: Андрій Мартинов

На першому етапі ЧЄ-2018, який приймала Братислава, Артур виступав у розділі кік-лайт у вазі до 57 кг, де був бронзовим призером. Окрім того, він неодноразово ставав володарем золота на етапах КС-2018: двічі – в Інсбруку, по одному разу – в Будапешті й Ріміні. До того ж він є діючим чемпіоном країни у лайт-контакті. У рейтингу за 2017 рік посів сьому сходинку.

Роман Щербатюк

2-shcherbatiuk

Місто: Черкаси

Клуб: Вулкан

Тренери: Юрій Зубов

Роман теж був представлений у рейтингу кращих кікбоксерів 2017 року. Але торік замкнув топ-10, тоді як за підсумками 2018 року став другим. Він був третім на ЧЄ в Братиславі у К1 (вага до 91 кг), першим на КС в Будапешті й КЄ в Празі, а також золотим й бронзовим на першості країни.

Владислав Гіда

3-hyda

Місто: Курахове

Клуб: обласна ДЮСШ

Тренер: Артем Дріга

Владислав взяв участь в обох частинах Чемпіонату Європи: у Братиславі він виборов срібло в лоу-кік (57 кг), а в Мариборі – у фул-контакті (60 кг). Він був першим на етапі Кубка світу в Будапешті. На всеукраїнській арені двічі перемагав на ЧУ та один раз – на КУ.

Уляна Міщенко

4-mischenko

Місто: Маріуполь

Клуб: КДЮСШ «Лідер»

Тренер: Руслан Осіпов

Уляна відзначилася подвійним подіумом на австрійському етапі Кубка світу (лайт-контакт, К1). На першості Європи їй дещиці не вистачило, аби потрапити на призовий подіум. А в Україні їй підкорилися вершини першості країни та Кубка (лоу-кік, 70 кг).

Роман Головатюк

5-holovatyuk

Місто: Кам’янець-Подільський

Клуб: Прайд

Тренер: Анатолій Лабатюк

Роман повторює показники 2017 року і не випадає з першої п’ятірки. На європейському чемпіонаті Роман замкнув топ-3 в категорії понад 91 кг у ринговій дисципліні К1. На минулорічному розіграші Кубка світу виграв етап у столиці Угорщини. Не залишився без медалі й на Кубку Європи – срібло в К1. На чемпіонаті України має дві перемоги – в лоу-кік та К1.

Олександр Українець

6-ukrainets

Місто: Павлоград

Клуб: СОК «Центр»

Тренер: Володимир Єрьомін

Його перемога на ЧЄ-2018 в К1 була неочікуваною. У своєму інтерв’ю президент ФКУ Ольга Павленко зізналася, що від Олександра очікували медалі, але не підсумкової звитяги. Переможним видався і Кубок світу в Будапешті. На українських теренах у 2018 році він здобув дві нагороди на першості країни.

Орфан Сананзаде

7-sananzade

Місто: Кривий Ріг

Клуб: Барс

Тренери: Володимир Коржак, Іван Зінченко

Лише вікторії в активі українського чемпіона Всесвітніх ігор 2017 року на міжнародній та національній арені у минулому сезоні. В Європі він залишився кращим у К1 у вазі до 63,5 кг. Найсильнішим він також був на угорському етапі КС. Не мав він суперників і на Чемпіонаті України, який приймав Луцьк.

Максим Семенчук

8-semenchuk

Місто: Кривий Ріг

Клуб: Барс

Тренери: Володимир Коржак, Іван Зінченко

За плечима в молодого кікбоксера бронзова нагорода в К1 (60 кг) на Євро-2018, що проходив в Словаччині. Була в нього звитяга і в Будапешті на етапі КС. На Кубку Європи з К1 в Чехії увійшов в кращу шістку у своїй вазі. Чемпіонат України 2018 року запам’ятається йому золотом і сріблом.

Іван Ткаченко

9-tkachenko

Місто: Черкаси

Клуб: Вулкан

Тренер: Юрій Зубов

Підкоривши ЧС-2017 у фул-контакті у вазі +91 кг, Іван не зупинився і виграв континентальну першість у 2018-му. В Ріміні, де пройшов один з етапів КС-2018, він став срібним призером. На чемпіонаті України та національному Кубку теж залишився на найвищій сходинці. Додамо, що Іван увійшов до топ-10 другий рік поспіль.

Володимир Демчук

10-demchuk

Місто: Житомир

Клуб: ДЮСШ «Авангард»

Тренер: Вячеслав Гопанчук

За плечима в досвідченого кікбоксера бронза в 69 кг європейського кік-лайту, золото на етапі Кубку світу Bestfighter (Ріміні), а також недосяжність для опонентів на національному рівні.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO